Kahramanmaraş Siemens Klima Yetkili Servisi

Siemens KAHRAMANMARAŞ-MADENCİLER Yetkili Servisi
Adres : MENDERES MAH. 6.SK. NO:12/A
Telefon : 444 66 88

Siemens PAZARCIK Yetkili Servisi
Adres : N.AYDIN MAH. 2. CAD NO.18
Telefon : 444 66 88

Siemens ELBİSTAN Yetkili Servisi
Adres : CEYHAN MAH. ŞAKİRBABA SOK.NO:4/A
Telefon : 444 66 88

Siemens GÖKSUN Yetkili Servisi
Adres : KAYABAŞI MH. ERSOY CD. NO: 21/1
Telefon : 444 66 88

Siemens KAHRAMANMARAŞ Yetkili Servisi
Adres : DUMLUPINAR MAH. ONBAŞI OSMAN CAD. NO.64/B
Telefon : 444 66 88

Siemens KADİRLİ Yetkili Servisi
Adres : SAVRUN MAH. SIDIKA SAYGILI CAD. NO:18
Telefon : 444 66 88

Siemens ELBİSTAN-GÜNEŞLİ Yetkili Servisi
Adres : GÜNEŞLİ MAH. AZERBEYCAN CAD. NO:29
Telefon : 444 66 88

Siemens AFŞİN Yetkili Servisi
Adres : ATATÜRK CAD. NO:162 HAVSA MEVKİİ
Telefon : 444 66 88

Uzman Siemens yetkili servisleri, Siemens markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz, sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekiplerimiz tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Siemens, 400’e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Siemens te Servis randevuları müşterilerin evlerinde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere yaklaşık 2 saat aralığında verilmektedir. Siemens temizlik ve bakım ürünleri, Siemens marka cihazınızın ömrünü ve verimli çalışmasınıu uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümlerdendir. Siemens Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 444 66 88 numaralı Siemens Çağrı Merkezi’ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Kahramanmaraş Siemens Klima Servisi, Hem yaz ve hem kış aylarında kullanılarak daha konforlu bir hayat sürmemizi sağlayan Siemens klimalar, bazı zamanlarda zaman zaman farklı nedenlerden dolayı çeşitli şekilde arızalanabilmekte ya da eski performansını kaybedebilmektedir. Kahramanmaraş Siemens Klima Servisi yaşanan bu tür sorunları ortadan kaldırmak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilmeniz için sunulan klima servis hizmetleri ile, üretilmiş son yılların en ileri teknolojileri ve yöntemleri ile gerçekleştirilmektedir. Siemens marka cihazlar için gerçekleştirilen klima servis hizmetlerimiz ile, her zaman kaliteli sonuçlar alınmasına imkan tanımaktadır. Müşterilerimizden gelen tüm taleplere en hızlı şekilde yanıt veren Kahramanmaraş Siemens klima servisi ekibiniz, arızalanan klimalarınızdaki mevcut tüm sorunlar için etkili çözüm önerileri üretmektedir. Ayrıca Klima bakımı yaptırmayı unutmayınız

Siemens Klima Servisi Kahramanmaraş